کرم پودر میراکل کوشن - CUSHION CAMPCT SPF23/PA++ لانکوم

کرم پودر میراکل کوشن - CUSHION CAMPCT SPF23/PA++ لانکوم برای افزایش قدرت درخشندگی و مرطوب کنندگی

 

برند لانکوم در این کرم پودر با بهره گیری از نوآوری و تکنولوژی خاص خود، احساس خوشایند استفاده از یک کرم پودر مایع را با اپلیکاتوری شگفت آور تلفیق نموده است تا در هر لحظه و به سادگی هر چه تمامتر بتوانید "چهره ای بی نقص" را تجربه کنید.

قدرت درخشندگی : فرمولاسیون این کرم پودر سرشار از عصاره کاج میباشد که ویژگی اصلی آن پوشش و تصحیح رنگدانه های پوست است. در نتیجه، پوست درخشان شده و شفافیت چشم نوازی بدست میاورد.

 

قدرت مرطوب کنندگی : ترکیب گلیسرین و استر، آب مورد نیاز پوست را تامین مینماید تا این محصول علاوه بر ویژگی های آرایشی، خواص مراقبتی و مرطوب کنندگی نیز داشته باشد و به مدت 4 ساعت، عمل آبرسانی بی وقفه به پوست را انجام دهد.

 

قدرت یکدست کنندگی : تلفیق بافت ژل مانند پلیمر با قدرت پوشش دهی رنگدانه های فرمولاسیون، موجب یکدست سازی پوست میگردد. به این ترتیب منافذ باز پوستی و لکه های روی آن تصحیح میشوند.

این کاشن بی نظیر با بهره گیری از هزاران حفره هوا به شما اطمینان خاطر میدهد که همواره مقدار مناسبی از محصول را استفاده مینمایید. اپلیکاتور با کیفیت آن موجب یکدست سازی شگفت انگیز پوست و تصحیح مناسب منافذ باز پوستی میگردد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کرم پودر میراکل کوشن - CUSHION CAMPCT SPF23/PA++ لانکوم

  • میزان فروش: 43
  • مدل کرم پودر
  • موجودی: 0
  • کد محصول : 6213

این محصول فعلا در انبار موجود نیست در صورتی که شما دارای این محصول هستید میتوانید با عضویت به عنوان فروشنده این محصول را در ایران بازار به فروش برسانید


برچسب ها: کرم پودر میراکل کوشن - CUSHION CAMPCT SPF23/PA++ لانکوم, کرم پودر, کرم پودر